Noclegi pracownicze i kwatery robotnicze w Poznaniu

Nasza firma zajmuje się wynajmem lokali pod noclegi pracownicze oraz kwatery pracownicze w Poznaniu.

Oferta skierowana jest dla firm (nie obsługujemy osób prywatnych) których pracownicy cyklicznie bądź na stałe przebywają w delegacji służbowej.

Dodatkową korzyścią będzie również niewielki koszt wynajmu kwater robotniczych
ceny już od 20zł + 8 % VAT

Tanie noclegi pracownicze w Poznaniu dla 2,3,4,5,6 osób z wyposażeniem:

 • Telewizory LED, TV-SAT

 • WiFi

 • Ogrzewanie centralne

 • Kuchnie wyposażone w: mikrofalówkę, lodówkę, czajnik

 • Łazienki z prysznicami

 • Pralka

 • Przyjemna atmosfera – karty, gry

 • Pełna infrastruktura: sklepy i dogodne lokalizacje noclegów

 

 

 

Wolne pokoje i mieszkania – zadzwoń i zarezerwuj!

 

Tanie kwatery pracownicze w Poznaniu

 

Spotkanie biznesowe w Poznaniu? A może kilkudniowe szkolenie? Jeśli brzmi to znajomo, prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z wagi miejsca do spania – idealnej kwatery pracowniczej. Niestety, noclegi pracownicze rzadko spełniają odpowiednie standardy. Na dodatek często kosztują tyle co hotele. Ale wbrew pozorom tanie kwatery pracownicze w Poznaniu istnieją!

Oferowane przez nas tanie noclegi pracownicze w Poznaniu to idealne miejsce do zasłużonego odpoczynku po zabieganym dniu. Zostały stworzone z myślą o wszystkich, którzy chcą połączyć efektywną pracę ze spokojnym snem i komfortem. Kwatery pracownicze spełniają więc wymagania człowieka nowoczesnego i nastawionego na jasne cele. Dbamy również o to, by pracownik mógł bezproblemowo dojechać do miejsca pracy. Dlatego nasze noclegi pracownicze w Poznaniu usytuowane są w różnych częściach miasta, a przede wszystkim w okolicach istotnych węzłów komunikacyjnych. Oznacza to, że nie musisz marnować czasu na dojazd! Ponadto przywiązujemy także wagę do komfortu i estetyki. Kwatery pracownicze są ogrzewane, schludne oraz wyposażone w różne udogodnienia np. telewizor. Stawiamy także na maksymalną wygodę, dlatego każdy ma do dyspozycji łazienkę z prysznicem. Jeśli zaś przynosisz pracę do domu, nie ma problemu! Darmowe wi-fi to standard w naszych noclegach pracowniczych. Oczywiście do dyspozycji jest również kuchnia wyposażona w kuchenkę mikrofalową oraz czajnik. Ponadto, jeśli istnieje taka potrzeba, wystawiamy fakturę VAT za pobyt.

Brzmi przekonująco? Nie zwlekaj i wybierz tanie noclegi pracownicze w Poznaniu! Wystarczy, że do nas zadzwonisz lub napiszesz maila.

Kwatery pracownicze Poznań – sprawdź zasięg naszych usług:

 

 • Noclegi pracownicze Poznań Stare Miasto

 • Noclegi pracownicze Poznań Nowe Miasto

 • Noclegi pracownicze Poznań Wilda

 • Noclegi pracownicze Poznań Grunwald

 • Noclegi pracownicze Poznań Jeżyce

 

Pokoje pracownicze Poznań – wygoda w przystępnej cenie

 

Kwatery pracownicze kojarzą się wielu z szarymi pokojami, w których stoi tylko łóżko nie pierwszej świeżości i pojedyncza, stara szafka. Ściany są zaś obdrapane, a od nieszczelnego okna bije niemiłosierny chłód. To już jednak przeszłość. Oferowane przez nas tanie pokoje pracownicze w Poznaniu są przytulne i posiadają należyty standard!

Wiemy, że efektywna praca jest niemożliwa bez odpoczynku i dobrego snu. Wyszliśmy więc naprzeciw innym kwaterom pracowniczym – stworzyliśmy noclegi pracownicze o wysokim standardzie! W każdym pokoju znajduje się nowoczesny telewizor, łazienka z prysznicem i dostęp do Internetu. Na dodatek oferujemy pokoje pracownicze w różnych częściach Poznania. W efekcie możesz wybrać ten usytuowany najbliżej Twojego miejsca pracy. Ponadto nie sprawiamy żadnych problemów z rozliczeniami – wystawiamy faktury VAT.

Wyjazdy służbowe nie muszą się wiązać z niewygodą oraz niepotrzebnymi wydatkami. Tanie kwatery pracownicze w Poznaniu istnieją i spełnią  wszystkie Twoje wymagania. Nie zastanawiaj się i pozwól sobie na komfort odpoczynku.

Za noclegi dla pracowników wystawiamy faktury Vat

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Nami oraz skorzystania z naszej oferty noclegów pracowniczych.