Mieszkania pracownicze i pokoje pracownicze – Łódź

Jeśli pracownicy Twojej firmy często podróżują w delegacji a miejscem wyjazdów jest Łódź to zapewne zainteresują Cię nasze pokoje pracownicze i mieszkania pracownicze w Łodzi  – zapewniamy doskonałe warunki w przystępnej cenie.

Oferta naszych mieszkań robotniczych w Łodzi dedykowana jest firmom których pracownicy często udają się w delegację służbową do Łodzi – nie ważne jest czy są to delegacje okresowe czy ciągłe. Niezależnie od rodzaju wyjazdów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Nasze pokoje pracownicze znajdują się w wielu lokalizacjach Łodzi m.in.:

  • Łódź Śródmieście
  • Łódź Bałuty
  • Łódź Polesie
  • Łódź Widzew
  • Łódź Górna

 

W pokojach pracowniczych znajdziesz:

  • Telewizory o przekątnej 42 cali
  • Centralne ogrzewanie
  • Stały dostęp do internetu poprzez połączenie WiFi
  • Kuchnię – wyposażoną w mikrofalówkę, lodówkę czy też czajnik
  • Łazienki z prysznicami

 

Pokoje i mieszkania pracownicze na terenie Łodzi – wygoda w przystępnej cenie

 

Czasami, kiedy myślimy o pokojach pracowniczych, stają nam przed oczami szare i nijakie mieszkanie dla pracowników rodem z poprzedniej epoki. Wiele osób jest zatem przekonanych, że aby zapewnić pracownikom godne warunki noclegu, konieczne jest wynajęcie drogiego hotelu – na szczęście jest to mit, który skutecznie obala istnienie naszych pracowniczych mieszkań o wysokim standardzie!

Nasze mieszkania pracownicze w Łodzi powstały z myślą o pracownikach najróżniejszych firm i działów, którym zależy na tanim, ale zarazem wygodnym noclegu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że spokojny wieczór oraz dobrze przespana noc są warunkami efektywnej pracy i dobrego samopoczucia w ciągu dnia, dlatego nasze pokoje dla pracowników są przytulne i doskonale wyposażone. W każdym mieszkaniu dla pracowników znajduje się telewizor o przekątnej 42 cali, nowa łazienka z prysznicem oraz dostęp do Internetu poprzez połączenie wi-fi. Niezależnie od tego, czy bywasz w Łodzi regularnie, czy tez odwiedzasz miasto sporadycznie, na pewno znajdziesz w naszej ofercie lokal, który będzie usytuowany blisko Twojego miejsca pracy – nasza firma oferuje pokoje pracownicze w wielu różnych lokalizacjach Łodzi. Jesteśmy znani także z przejrzystego systemu rozliczeń – za całość pobytu wystawiamy fakturę VAT, dzięki czemu rozliczenie wyjazdu służbowego staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Nie szukaj noclegu w ciemno, nie wybieraj na chybił-trafił – w sprawach mieszkania i pracy lepiej jest unikać rozczarowań. Wybierz wśród naszych wielu mieszkań pracowniczych w Łodzi, a z pewnością będziesz wdzięczny za tę decyzję… samemu sobie!